Nowe Życie 12-14.05.2023 Radomsko


Wszystko co ogół tego co otacza zaczął wydawać  się śmieszny. Pragnę wybrać takie życie, taka pragnę kroczyć droga by moje cele były na chwałę Bożą ( dokładnego na nauczeniu samego siebie i kolejnie innych Chrystusowej filozofii). I by moje czyny pełne były mocy osobowego Ducha Świętego , by moje wybory były zawsze skierowane tam gdzie Bóg chce , nie ja. Rozumiem że w ten sposób Duch Święty da mi siłę, a ja sam będę akceptował a nie tolerował sens tego, że żyje.
 
Publikować
 
Podczas całego kursu czułam się bezpiecznie i bezbronnie. podczas modlitwy usłyszałam słowo Boże, dzięki któremu wiem jak naprawić swoje rodzinne relacje, a dzięki obrazowi, który został mi przekazany przez wstawiennika mam 100% pewności, że Bóg zaprosił mnie nie bez powodu. Utwierdziłam się w przekonaniu że moje życie zależy od Jezusa. Chwała Panu!
 
Anna Wojciechowska

Świadectwo nauczyło mnie bardzo dużo. Poznałem Jezusa, nauczyłem się żyć dla niego. Bardzo , bardzo Go kocham i będę Go kochał nadal. Umocnił mnie w duszy mej, dał mi dużo wiary, abym mógł z nim być. Dodawał mi dużo otuchy abym szedł do przodu, wędrował razem z Nim, był przy Nim, modlił się razem z Nim, wędrował, rozmawiał z Nim i proszę Go aby był przy mnie cały czas, pomagał mi i dodawał mi siły i otuchy cały czas.
Amen. Kocham Cię Jezu. 
 
Wojciech Woźnicki
Jezus moim Królem jest!
Tak jest od dawna. Jego działanie jest widoczne w moim życiu, w każdej dziedzinie. Oddałam Mu wszystko... WSZYSTKO.
Jednak w całej działalności Boga nie umiałam otworzyć się na działanie Ducha Świętego, a wczoraj po raz pierwszy w życiu, poczułam Jego moc! I po przez spoczynek( nie chciałam otworzyć oczu, ponieważ tak mi było dobrze w ogarnięciu Bożą Miłością) i poprzez słowo: "Otwórz swe serce,a spłynie wodospad łask". Otwieram serce na Ducha Świętego dzięki Wam.
 
Mariola
Moje świadectwo z kursu Nowe Życie to przede wszystkim łaska, którą otrzymałam w tych dniach.
Miałam spoczynek w Duchu Świętym, oczyszczenie pełne, że łzami i spokój głęboki aż do teraz.
Wierzę głęboko, że to co najlepsze czeka na mnie!
Dziękuję, że wszystko czego dowiedziałam się tutaj, że poznałam Boga.
Będę szukała w pobliżu mojej miejscowości wspólnoty, żeby móc sprawdzić się w kolejnej roli w moim życiu.
Bogu niech będą dzięki!
 
Dorota