kurs Jezus w 4 ewangeliach listopad 2022Częstochowa


Przyjechałam na rekolekcje w trudnym momencie. mam 4 dzień pracę od 6.00 do 23.00. Nie mam czasu na swoje potrzeby, pasję, porostu na siebie. Pan pokazał mi podczas kursu, że On to wszystko widzi, Że moją pirwszą wspólnotą jest rodzina, że to ich mam ewangelizować. Że On widzi co dzienną walkę o Eucharystię. Że w każdej wolnej chwili karmę się rekolekcjami. Że gdyby to wygrywał to odebrałbym już tu na ziemi chwałe.A tak Jezus widzi co jest ukryte.Widzi, że rezygnuje z siebie codziennie i że nie liczę na nic w zamian bo czynię to z miłości. Największą bowiem łaską jest pełnienie Woli Boga i nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Kocham Cie JEzu.
Grzegorz
To był bardzo dobry spokojny czas. Zobaczyłam na nowo jak bardzo Jezus jest obecny w moim życiu. Doświadczyła prawdziwej Jego bliskości na modlitwie i przekonałam sie jak bardzo mi tego ostatnio brakowało w życiu. Moja modlitwa była do Jezusa ale bez Jezusa. Jezus zanurzył mnie w swojej obecności i miłosierdziu. Na nowo zakochałam sie w Jego Słowie. Chwała Panu Gosia

Jezus na tym kursie, zachwycił mnie sobą w róznych odsłonach 4 Ewangelistów, ta prawda, że to jest Jezus Chrystus, że On jest Synem Boga najwyższego, że On pociąga mnie do siebie po raz kolejny jst w moim sercu. Emilia

Kurs Jezus w 4 Ewangeliach był czasem doświadczenia Boga przez Jego miłosierdzie. Przez Jego Miłosierdzie zrozumiałem jak bardzo Jezus chce abym go poznawał w Jego Słowie. Słowo które Pan kieruje do mnie przez ten kurs w kazdym moim spotkaniu ze Słowem Bożym ma moc mnie przemienić. Słowo prowadzi do coraz głębszego poznania jego większej mocy i niesamowitej miłości.
Przemek

Jest to dla mnie najpiekniejszy kurs. Dzięki niemu przylgnęłam bardziej do Jezusa, bardziej Go poznałam .Staram się codziennie byc na mszy świętej. Na wieczornej adoracji zrozumiałam, że bardzo mi brakuje częstego bycia przed Najświętrzym Sakramentem. JA będąc na adoracji płakałam, że tylko kilka chwil w miesiącu mogłam w niej uczestniczyć, a Bóg dał mi światło że idąc po dzieci do szkoły mogę wyjechać trochę wcześniej i podjechać do kościoła- bo u nas jest codziennie Pan Jezus w Najświętrzym sakramencie wystawiony.
chwała Panu Ania

Przez te 3 krótkie dni mogłam byc w stałym kontakcie z Panem , poprzez Jego Słowo. Na modlitwie wstawienniczej przyszedł ze Słowem które dało mi w tym momencie mojego życia moc i pokrzepenie. Jezus powiedział "nie lękaj się tylk ufaj" tak będzie. Jezu pragę Ci ufać na 100% bo ty jesteś ze mną.