Świadectwa z Kursu Nowe Życie


Kurs Nowe Życie był dla mnie głębokim, duchowym przeżyciem. Będąc na wielu różnych rekolekcjach, kursach i spotkaniach modlitewnych w rozmaitych wspólnotach myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy, że to wszystko już było. Po kursie wiem, jak bardzo się myliłam. Może to zabrzmi jak slogan, ale Bóg dał mi nowe życie. On przemienia nieustannie moje myślenie. Treści, które usłyszałam na kursie „przerabiałam” już wiele razy, ale te same słowa usłyszane w konkretnej, nowej dla mnie sytuacji życiowej nadają zupełnie inny sens, zupełnie nowe znaczenie. Na kursie odnowiłam swoje przymierze z Jezusem, odkryłam na nowo dary, które od Niego otrzymałam.
Ten kurs był mi bardzo potrzebny. Jestem umocniona, napełniona Duchem Świętym i Jego darami, łaskami. Kurs jest wspaniale prowadzony, wzbogacony środkami dydaktycznymi, które przemawiają mocniej niż słowo. POLECAM KAŻDEMU TEN KURS, każdemu kto czuje się samotny, czuje jakąś pustkę, nie ma w nim życia. Pan przemieni serce każdego, jeżeli tylko otworzymy się na Jego Miłość.
Kasia, 30 lat

Cieszę się bardzo, że uczestniczyłam w kursie „Nowe Życie”. Dziękuję Bogu, że natchnął mnie chęcią znalezienia wolnego czasu w natłoku zajęć codziennych.
Na tym kursie odczułam obecność żywego Boga, zrozumiałam, ze nawet w bardzo trudnych sprawach nie jestem sama. Poczułam również obecność Ducha Świętego i wiem, że teraz zawsze będę się również zwracała do Niego w potrzebie. Czuję się silniejszą kobietą. Dziękuję Ci Jezu.
Elżbieta, 51 lat

Kurs „Nowe Życie” był dla mnie bardzo ważnym elementem mojej duchowej drogi. Był swoistym odnowieniem, drogowskazem pozwalającym na ponowne obranie właściwej ścieżki. Uważam, iż treści poznane na kursie staną się swoistym umocnieniem w trudnym dla mnie okresie mojego życia. Spotkania przypomniały mi pewne podstawy, o których mogłem zapomnieć.
Wojciech, 24 lata

Kurs był dla mnie bardzo istotny. Pomógł mi zrozumieć wiele dla mnie istotnych spraw w moim życiu i rozeznać swoją drogę i powołanie. Kurs umocnił mnie duchowo, dał mi pokój i wyciszenie. Kurs dał mi szansę na zamknięcie bolesnej przeszłości i rozpoczęcie mojego życia razem z Jezusem. Ufam Panu, ze to On zaprosił mnie na ten kurs abym całkowicie mogła odmienić swoje życie. Aby przejść z ciemności do światła.
Anna, 53 lata

Kurs „Nowe Życie” bardziej przybliżył mnie do Boga. Wierzę, że w przyszłości da mi wiele owoców, a na pewno pomoże iść dalej z podniesioną głową szczególnie w takim trudnym momencie mojego życia. Jestem teraz spokojna o dalsze moje życie.
Ewa, lat 47